Evden eve nakliyat ya da evden eve nakliye; ne derseniz deyin, ilk bakışta aklımıza gelen şey sıradan, basit ve ilgimize hitap etmeyen bir konudur çoğumuz için…

Oysa evden eve nakliyat, sanıldığı kadar sıradan ve önemsiz olmayan bir konudur. Belki sıklıkla ihtiyaç duymadığımızdan, belki beklentilerimizi bastırdığımızdan, belki de gündemimizi oluşturan daha başka, daha önemli konulardan…

İster evden eve, ister isten ise, isterse isiniz gereği taşımak istediğiniz eşyalarınız olsun, hepimizin mutlaka ihtiyaç duyduğu bir hizmet alanıdır evden eve nakliye…
Bazen planlı, bazen ansızın ararız bu hizmeti. Hizmeti alırken merak ettiğimiz tek konu, bizim için de gerçekten çok önemli olan fiyatlarıdır genellikle. Öyle ya da böyle, ne kadar uygun fiyata alabileceğimizi düşünürüz bu hizmeti.

Biz duyuyoruz, sizler de biliyorsunuzdur mutlaka; belki de onlarca firmayı arıyorsunuz bu anlamda… Şehrinizde ulaşabildiğiniz kadar evden eve nakliyat adi altında çalışan firmaları bir bir arıyorsunuz belki de…

Sorulan soruların birincisi olur genelde evden eve nakliyat firmasına, fiyatları ne kadar demek. Hakli ve reel bir soru, kabul ediyoruz. Ama biz biliyoruz ki, seçimimiz için gerekli olan tek soru bu olmamalıdır.

Çünkü biz yine biliyoruz ki, yüzlerce şikayet var evden eve nakliyat sektörü hakkında. Yüzlerce sebepten oluşan, yüzlerce hakli şikayet… Peki çözümü nedir? Bu şikayetler için bir önlem yok mudur? Bunları nasıl ortadan kaldırabilir, hiç yoktan en aza indirebiliriz?

Evden eve nakliyat sektörü kalite standartları maalesef denetlemeye tabi değildir. Maalesef 2-3 taşımacılık belgesiyle bu standartlar belirlenememektedir. O yüzden bu isi yapan firmaların vizyon ve insafı işin içine girmektedir.

Kısacası, evden eve nakliyat ciddi bir iştir. Hizmet kalitesi açısından çok önemlidir. Fiyat / hizmet-performans oranı açısından iyi değerlendirilmelidir. Evden eve yada isten ise ya da sürekli ihtiyaç olsun, beklentilerimiz çok iyi belirlenmelidir.

Bu yazımızda evden eve nakliyat sektörü içindeki firmaların yaptığı inanılmaz mağduriyetleri tek tek anlatmayacağız. Buna başka bir yazımızda uzun uzun yer vereceğiz. İnanılmaz gerçek müşteri hikayelerini paylaşacağız ve hep birlikte çözüm yollarını belirleyip, bizim bildiğimiz çözüm yollarını anlatacağız.

Lütfen bizi takip etmeye devam edin…

Hatta siz de başınızdan gecen tecrübelerinizi bizimle paylaşın. İletişim sayfamızdan mail yollayabilir, ya da müşteri temsilcimize not olarak yazdırabilirsiniz.

Biz evden eve nakliyat sektörü içindeki olumsuzlukları ortadan kaldırmak için bütün imkanlarımızı kullanıyoruz. Bu anlamda bilinçli ve beklentili müşteri profiline ihtiyacımız var. Bizim fark edemediğimiz, belki de bilmediğimiz birçok konu sizler sayesinde gündem olabilir ve biz bunu duyurmaya ve çözmeye talibiz.

Bu anlamda Kızmazlar Nakliyat olarak Yeni Nesil Nakliyat standartları adi altında bir standart calışması yapıyoruz. Bununla ilgili yazımıza evden eve nakliyat sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bu sayede öncelikle Kızmazlar Nakliyat olarak biz, sonrasında da bu sektöre emek ve gönül veren, bu anlayışta yanımızda olan meslektaşlarımız, müşteri memnuniyetinden ödün vermemek adına çalışmaktadır.

Evden eve nakliyat sektörünün olmazsa olmazlarını sağlamak için, en uygun fiyata en profesyonel hizmeti vermek adına yatırımlar yapmaktan, personelimizi eğitmekten, sizlerin tüm kaygılarınızı ortadan kaldıracak hizmet kalitesini sunmaktan asla kaçınmıyoruz.

Siz de güvenli, ekonomik, hızlı, çağdaş ve profesyonel bir evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız öncelikle bizleri arayınız. Bu konuda size yardımcı olmaktan onur duyarız.

Bizim için evden eve nakliyat; eşyaların değil, hayatların taşınmasıdır…

Biz aslında eşyalar üzerindeki manevi değerlerin ağırlığını taşıdığımızı biliyoruz. Belki yeni yaşam alanına, belki yeni bir iş alanına bir önceki noktadan sadece eşya taşımadığımızı biliyoruz.

Evden eve taşımacılık ile evden eve nakliyat hizmeti arasındaki ince farkı çizmeye çalışıyoruz.

Hizmet sektörü güven sektörüdür. Kızmazlar Nakliyat olarak bu misyonu hizmet kalitemizin her zaman en önemli parçası ve en başında olacaktır.